vv
EMAIL
daniel.trzeszan@gmail.com
TELEFON
+48 881 402 302
O NAS
GDYŃSKIE KWATERY
01.
1. bezpieczny wynajem

Wizją naszej firmy jest stworzenie prostego i przystępnego systemu wynajmu mieszkań i domów chroniącego interesy i dobra obu stron.

Jesteśmy firmą rodzinną, która poświęca swoją uwagę zagadnieniom związanym z wynajmem mieszkań już od 2014 roku. Wizję naszej firmy ukształtowały zgromadzone przez kilka lat doświadczenia własne i innych osób zajmujących się wynajmem zawodowo lub prywatnie.

Safety-Rent to firma, która:

  • nieustannie doskonali swoją działalność w obszarze wynajmu mieszkań,
  • opracowuje i wdraża rozwiązania najmu bezpieczne dla właścicieli i lokatorów,
  • uważnie wsłuchuje się w potrzeby klientów szukając dla nich indywidualnych rozwiązań,
  • dokłada należytej staranności w poszukiwaniu zabezpieczeń interesów swoich klientów,
  • dba o budowanie pozytywnych relacji między właścicielem a najemcą w wynajmowanym mieszkaniu.
02.
2. przejrzyste umowy

Wynajem nieruchomości na cele mieszkalne dla wielu osób stał się atrakcyjnym źródłem dochodu, niewymagającym intensywnego nakładu pracy oraz poświęcania dużej ilości czasu. Zachętą jest również fakt, że obowiązujące w Polsce przepisy dopuszczają prowadzenie tego rodzaju działalności zarobkowej zarówno przez podmioty gospodarcze, jak i osoby fizyczne.

Przeznaczenie własnego mieszkania na wynajem z pozoru wydaje się sprawą niezwykle prostą. W ocenie wielu osób wystarczy dać odpowiednie ogłoszenie, zamieścić kilka zdjęć, podać cenę i czekać. Niemniej warto pamiętać o kilku ważnych aspektach tego przedsięwzięcia. Im większa będzie nasza wiedza na temat potencjalnych zagrożeń i sytuacji spornych w relacjach wynajmujący – najemca, tym łatwiej będzie się przed nimi zabezpieczyć.

Podstawą jest w takim wypadku dobrze sporządzona umowa najmu, precyzyjnie określająca prawa i obowiązki obu stron. W Polsce wyróżniamy trzy rodzaje umów najmu: najem zwykły – najczęściej stosowana forma umowy przez wynajmujących, najem okazjonalny wprowadzony do polskiego porządku prawnego w grudniu 2009 r. oraz najem instytucjonalny, funkcjonujący na mocy ustawy o Krajowym Zasobie Nieruchomości, która weszła w życie w dniu 11 września 2017 r.

03.
3.proste rozwiązania

We wszystkich trzech typach umów, zasady najmu oraz prawa i obowiązki stron reguluje ustawa o ochronie praw lokatorów oraz Kodeks cywilny. Wszystkie te umowy zabezpieczają interesy stron, niemniej w sytuacjach spornych między wynajmującym a najemcą, gdzie strony w żaden sposób nie są w stanie dojść do porozumienia, zerwanie umowy i odzyskanie własnego mieszkania jest oczywiście możliwe, tyle że procedury prawne są czasochłonne i kosztowne.

Bazując na doświadczeniach własnych oraz innych osób zajmujących się wynajmem mieszkań, opracowaliśmy proste i przystępne rozwiązanie wynajmu mieszkania zabezpieczające w pełni interesy obu stron: właściciela oraz osoby korzystającej z wynajętego mieszkania.

Mając na uwadze legalność wprowadzanych przez nas rozwiązań, dużo uwagi poświęcamy przepisom obowiązującego w naszym kraju prawa oraz ich interpretacjom. Korzystamy również z pomocy specjalistów w tej dziedzinie, konsultując z nimi nasze wątpliwości.

Obecnie tworzymy dla Państwa stronę internetową. Wymaga to czasu, dlatego w przypadku zainteresowania naszym rozwiązaniem, zapraszamy do osobistego kontaktu z nami pod wskazany nr telefonu, e-mail lub przez formularz kontaktowy.

Subskrybuj, aby być na bieżąco!
Zapraszamy do kontaktu
skontaktuj się z nami


E-mail: daniel.trzeszan@gmail.com
Tel: +48 881 402 302

Szybki kontakt!
+
Wyślij!